NOVINKY

arr39.10.2013 Nový webDne 9.10.2013 jsme pro Vás spustily nové internetové stránky, které průběžně doplňujeme. Děkujeme...

KONTAKTY

Herstav, stavební spol. s r.o.
Máchovy schody 9/2
41201 Litoměřice
tel: +420 416 735 364
fax: +420 416 735 364
herstav@herstav.cz

NABÍDKA SLUŽEB
Co nabízíme

Firma má dobré zázemí, které nabízí spolehlivý servis služeb. Společnost je schopna velmi rychle reagovat na poptávku prací de facto po celé republice. Kvalitou prováděných prací a zárukou na dílo jsme schopni splnit vysoké nároky klienta. Všechny realizované stavby jsou dodávány ve vysoké kvalitě a na prováděné práce je poskytována záruka min. 60 měsíců.

Pro realizaci staveb máme dostatečné technické vybavení a zázemí, a pokud přeci jenom firmě něco schází, jsme schopni ihned zareagovat na případný nedostatek. K dobrému jménu firmy přispívá důsledné respektování ekologických zásad při výstavbě či technickém provozu a v neposlední řadě veřejně prospěšné činnosti, zejména aktivní podpora sportovních oddílů a dětských oddílů v místě působnosti.

Firma Herstav řešení problémů přesouvá ze zákazníka do roviny celkového zajištění všech dodávek, přesně dle jeho přání. Herstav zvyšuje stav kmenových zaměstnanců tak, abychom plně uspokojili svého zákazníka a zajistili tak plynulý chod zakázky. Pokud to náročnost stavby vyžaduje, pracujeme i o sobotách, nedělích i svátcích, což je u některých větších zakázek běžné.

Oceňování zakázek je prováděno v návaznosti na smlouvu o dílo. Zákazníkovi je vždy předložen podrobný položkový rozpočet stavby, který je se zákazníkem prokonzultován a případně dále upravován ke spokojenosti obou stran.

ZDQyZD